Kurs adresowany jest do osób niepełnosprawnych zainteresowanych ekonomią społeczną, chcących założyć bądź podjąć zatrudnienie w spółdzielni socjalnej.


Celem kursu jest zdobycie wiedzy z zakresu marketingu internetowego. Dowiesz się między innymi jak pozycjonować strony internetowe pod kątem wyszukiwarek, jak działają reklamy w wyszukiwarkach, oraz zdobędziesz wiedzę na temat śledzenia ruchu i zachowań użytkowników w witrynie internetowej.


Kurs ma na celu przygotowanie pracowników do prowadzenia księgowości w małej firmie.


Celem kursu jest poznanie zasad zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Z kursu dowiesz się między innymi jakie działania należy podjąć w celu zarejestrowania własnej firmy.

Celem kursu jest przygotowanie do prowadzenia własnej działalności gospodarczej ze szczególnym naciskiem na zarządzanie firmą. W kursie przedstawimy zagadnienia związane z tematyką zarządzana ludźmi, technologiami ICT, produktami i usługami, oraz finansami.


Kurs jest adresowany do osób, które chcą się zapoznać z najnowszymi technologiami Internetowymi.

Kurs kierowany jest do osób, które chcą wzbogacić swoją wiedzę o najnowsze techniki reklamy używane przy tworzeniu nowych form marketingu w Internecie.