Szkolenia z tego obszaru są dla Ciebie, jeśli w intrenecie szukasz narzędzi dzięki którym łatwiej będzie Ci zadbać o Twoje potrzeby duchowe, a także treści, które poszerzą Twoją wiedzę na temat różnych religii i ich historii.

Nauczysz się wyszukiwać wiarygodne informacje o tematyce religijnej w sieci. Poznasz aplikacje mobilne, które wspierają modlitwę i praktyki religijne, pozwalają studiować Pismo Święte, czy łączyć się z innymi ludźmi o podobnych potrzebach religijnych. Dzięki szkoleniu nauczysz się także, jak wyszukiwać i poznawać online miejsca pielgrzymkowe i zaplanować pielgrzymkę. Dowiesz się także jak zadbać o groby bliskich, usytułowane w miejscach odległych od Twojego miejsca zamieszkania.


Szkolenie „Zaspakajanie potrzeb duchowych i religijnych” pozwoli poznać kilka narzędzi i serwisów internetowych użytecznych na co dzień, dzięki którym łatwiej zadbać o swe potrzeby duchowe i religijne a także poszerzysz swą wiedzę na temat różnych religii i ich historii. Nauczysz się wyszukiwać wiarygodne informacje o tematyce religijnej w sieci . Poznasz aplikacje, także mobilne, które wspierają modlitwę i praktyki religijne, pozwalają studiować Pismo Święte, czy łączyć się z innymi ludźmi o podobnych potrzebach religijnych. Dzięki szkoleniu nauczysz się, jak wyszukiwać i poznawać online miejsca pielgrzymkowe czy zaplanować pielgrzymkę. Dowiesz się także jak zająć się grobami bliskich, odległych od miejsca Twojego zamieszkania, znaleźć miejsce pochówku osoby bliskiej a także poznać cmentarze, w tym historyczne, w Polsce i zagranicą.