Szkolenia z tego obszaru są dla Ciebie, jeśli w internecie szukasz sposobu na odpoczynek i realizację swojego hobby. Dowiesz się, jak korzystać z kultury bez wychodzenia z domu i jak ciekawie spędzać czas wolny, korzystając z internetu. Poznasz też portale, które gromadzą informacje o ciekawych wydarzeniach kulturalnych z wielu dziedzin i nauczysz się kupować online bilety, które pozwolą Ci wziąć w nich udział.

Zobaczysz też, że internet może być doskonałym źródłem informacji na temat Twoich zainteresowań i miejscem, gdzie możesz spotkać ludzi, którzy je podzielają. Dzięki szkoleniom dowiesz się m.in. jak dzielić się własną twórczością w sieci oraz jak założyć i prowadzić blog.


Internet może być doskonałym źródłem informacji na temat Twoich zainteresowań i miejscem, gdzie możesz spotkać ludzi, którzy je podzielają.

Podczas szkolenie dowiesz się jak szukać interesujących Cię treści oraz wymieniać się informacjami z osobami o podobnych zainteresowaniach. Poznasz też możliwości jakie daje internet tym, którzy chcą tworzyć własne treści i udostępniać je innym.


Podczas szkolenia „Spędzanie wolnego czasu” dowiesz się, gdzie w internecie szukać informacji o wydarzeniach kulturalnych, rozrywkowych lub sportowych w Twojej okolicy oraz jak wygodnie kupić bilet na interesujące Cię wydarzenie bez wychodzenia z domu. Poznasz też legalne źródła kultury i rozrywki online oferujące dostęp do wystawy, elektronicznych książek, muzyki, filmów, seriali, spektakli teatralnych, programów telewizyjnych, audycji radiowych i audiobooków.