Dzięki szkoleniom z tego obszaru poznasz dostępne w sieci narzędzia do zarządzania Twoimi finansami. Nauczysz się, jak założyć i obsługiwać internetowe konto bankowe i lokatę online. Poznasz popularne porównywarki cen, nauczysz się robić zakupy i dokonywać płatności w sklepach internetowych i serwisach sprzedażowych.

Dowiesz się również tego, co warto wiedzieć, zanim wymienisz walutę i poznasz narzędzia, które pomogą Ci to zrobić na korzystnych warunkach. Zobaczysz też sposób działania i możliwości, jakie daje internetowy kantor i portfel walutowy online.


Szkolenie „Kupowanie taniej i zarabianie online” pozwoli zwiększyć wiedzę nt. kupowania w internecie towarów i usług jak najlepiej dopasowanych do Twoich oczekiwań - po jak najlepszych cenach. Dzięki szkoleniu nauczysz się, jak korzystać z internetowego serwisu ogłoszeniowego (np. gratka.pl czy OLX); jak posługiwać się wyszukiwarką ogłoszeń a także zamieszczać własne ogłoszenia. Dowiesz się także, jak działa porównywarka cen a także jak płacić za zakupy w internecie. Poznasz też zasady zakupu w serwisie OLX. Szkolenie da Ci możliwość bezpiecznego, ekonomicznego dokonywania dobrze dobranych zakupów online.

Szkolenie „Zarządzanie swoimi finansami” pozwoli pogłębić wiedzę nt. obsługi domowych finansów. Dzięki niemu nauczysz się zakładać internetowe konto w banku i posługiwać się nim – robić przelewy (także zagraniczne), zakładać lokaty. Przekonasz się, jak w prosty sposób wymieniać walutę w kantorze internetowym. Otrzymasz także garść praktycznych porad nt. swoich praw jako konsumenta. Dowiesz się także, w jakich instytucjach i organizacjach uzyskać pomoc i porady (np. prawne), by twoja sytuacja finansowa była stabilna, by nie zagrażały ci niespłacone długi. Jednym słowem – możesz na co dzień zaoszczędzić czas i pieniądze sprawniej obsługując swój domowy budżet.