Dzięki szkoleniom z tego obszaru poznasz z jednej strony różne sposoby uczenia się przez internet z drugiej różne narzędzia do tworzenia własnych zasobów i dzielenia się nimi w sieci.

Poznasz zasady i zalety edukacji online. Dowiesz się, jak korzystać z platform internetowych z e-learningiem Internetowe Rewolucje Google i platformy Kursodrom. Nauczysz się, jak samodzielnie robić projekt graficzny ulotki, plakatu czy zaproszenia. Poznasz też listę narzędzi do tworzenia i edycji dokumentów, arkuszy i prezentacji.


Z tego szkolenia dowiesz się, jak przygotowywać różne materiały informacyjne, promocyjne i graficzne korzystając z ogólnodostępnych narzędzi: serwisów internetowych, aplikacji mobilnych czy innych e-usług. Uzyskasz wskazówki dotyczące tego, jak w prosty sposób przygotować dobre materiały. Poznasz miejsca w internecie, gdzie znajdują się darmowe zdjęcia dobrej jakości i dowiesz się, jak zgodnie z prawem z nich korzystać.

Z tego szkolenia dowiesz się, jakie korzyści można odnieść z uczenia się przez internet oraz w jaki sposób i w jakich formach można to robić. Poznasz serwisy internetowe z bogatą ofertą kursów e-learningowych oraz strony, na których można znaleźć ebooki, audiobooki czy filmy instruktażowe. Uzyskasz wskazówki dotyczące tego, jak skutecznie uczyć się w domu i jak najlepiej wykorzystać dostępne możliwości.